Natura Siberica – Rosyjskie kosmetyki naturalne

natura siberica

Natura Siberica to wyjątkowa marka rosyjskich kosmetyków naturalnych. Charakteryzuje się oryginalnym składem surowców roślinnych pochodzących z dzikich upraw na Syberii. W szerokim asortymencie produktów posiada również wspaniałe kosmetyki przeciwzmarszczkowe.

Jeszcze do niedawna, kosmetyki były prawdziwym rarytasem. W naszym kraju, nie było ich w ogóle lub też były one wyjątkowo drogie. Pierwsze kosmetyki na bazie składników chemicznych, stanowiły istny hit i w pierwszej kolejności mogli pozwolić sobie na nie tylko zamożni. Z czasem jednak, było ich coraz więcej, aż do obecnej sytuacji, gdy mamy setki tysięcy marek kosmetycznych, a większość z nich, możemy kupić w każdej drogerii. Jako, że sytuacja często lubi się odwracać, również w tym przypadku nie mogło być inaczej, ponieważ zaczęto coraz częściej narzekać na działanie kosmetyków chemicznych, które miały nie tylko nie zawsze być skuteczne, ale także powodowały liczne podrażnienia skóry.

Dziś z pewnością już każdy zauważył tendencję do powrotów do natury, również w kwestii kosmetyków. Coraz więcej kobiet sięga po kosmetyki samodzielnie przygotowane w domu, lub też te pochodzące ze sklepów naturalnymi produktami. Jedna z firm wiodących tego rodzaju jest Natura Siberica, która w stosunkowo krótkim czasie zdobyła ogromne ilości zainteresowanych, oferowanymi przez firmę produktami. Na czym polega jednak jej fenomen i co wyróżnia ją na tle wielu innych kosmetyków?

Więcej na temat kosmetyków naturalnych marki Natura Siberica znajdziesz TUTAJ.

Przede wszystkim jest to fakt, iż receptury większości kosmetyków tej firmy, wykonane są, na podstawie autentycznych receptur kosmetyków, przygotowanych dla samych rodzin królewskich oraz carskich. Na tle wielu innych kosmetyków Natura Siberica wyróżnia się również swoim niepowtarzalnym składem. Każdy, kto posiada choć podstawy wiedzy wie, że zarówno flora jak i fauna Syberii jest bardzo unikatowa, i wiele żyjących tam gatunków, nie występuje już na żadnym innym miejscu na ziemi.

Tajemniczymi składnikami kosmetyków są w większości przypadków liczne zioła oraz rośliny, rosnące tylko na Syberii. Okres rozwoju roślin, przypadający w naszym klimacie na wiosnę oraz część lata, na Syberii skrócony jest do zaledwie kilku tygodni. Rośliny mają bardzo niewiele czasu aby móc się rozwinąć, zakwitnąć i wydać owoce. Dlatego właśnie zioła oraz inne rośliny rosnące w tym regionie posiadają zupełnie odmienne właściwości niż znana nam, rodzima flora. Prócz tego, że kosmetyki te są szczególnie skuteczne, nie powodują one żadnych podrażnień oczu ani też skóry, co z pewnością ucieszy osoby, często zmagające się z alergiami skórnymi.

Kosmetyki naturalne Natura Siberica to wiele wyjątkowych serii, często dedykowanych do intensywnej terapii przeciwzmarszczkowej Anti-Age. Jedna z nich jest niewątpliwie linia Absolut, oparta na ekstrakcie z kawioru. W asortymencie produktów można znaleźć praktycznie każdy typ kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy. Wszystkie rodzaje kremów do twarzy, szyi i dekoltu, a także pod oczy dedykowane są dla poszczególnych typów cery. Kosmetyki Natura Siberica to również bogata oferta toników oczyszczających oraz serów do twarzy. Najwyższą jakość i skuteczność działania zapewniają zawarte w niej składniki organiczne, certyfikowane przez najbardziej prestiżowe organizacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.