Działanie błota z Morza Martwego

błoto z Morza Martwego

Błoto z Morza Martwego to doskonały kosmetyk naturalny

Błoto z Morza Martwego to jeden z najbardziej znanych na świecie kosmetyków naturalnych, przeznaczonych nie tylko do codziennej pielęgnacji urody, ale umożliwiający pozbycie się wielu problemów dermatologicznych. Poznajmy jego prawdziwą moc.

Morze Martwe zawiera bogate w minerały błoto, pełne korzyści dla zdrowia i urody. Dlatego też od wieków, zarówno sole, błoto jak i nawet same kąpiele w Morzu Martwym, były popularne zarówno dla osób cierpiących na różnego rodzaju choroby, jak tych, którzy chcieli wyglądać piękniej i młodziej.

Oto 5 właściwości błota z Morza martwego, dla zdrowia i urody.

  • Odtruwa – łagodne działanie błota, delikatnie złuszcza skórę, pomagając jej pozbyć się zanieczyszczeń i toksyn, w związku z tym jest idealne do detoksu. To również doskonała pomoc dla skóry tłustej i trądzikowej.
  • Poprawia krążenie – czy zauważyłeś, że po wykonaniu maseczki z błota z Morza Martwego, Twoja skóra jest lekko zaczerwieniona? To, dlatego, że maseczka stymuluje przepływ krwi. Okłady z błota na skórę pomagają w transporcie ważnych składników odżywczych i tlenu do komórek i w odprowadzaniu toksyn oraz odpadów.
  • Poprawia skórę – błoto z Morza Martwego o wysokiej zawartości składników mineralnych, takich jak sód, chlorek magnezu, potas, wapń i żelazo, pielęgnuje skórę. Naturalnie zmiękcza i nawilża, a więc znacznie poprawia wygląd i zdrowie skóry, pozostawiając ją rozświetloną i gładką.
  • Leczy choroby skóry – badania przeprowadzone przez DSRC – organizację non-profit – wykazały, że błoto z Morza Martwego jest pomocne w leczeniu chorób skóry, takich jak łuszczyca, atopowe zapalenie skóry i bielactwo, zwłaszcza w połączeniu z innymi terapiami pomocniczymi.
  • Łagodzi bóle – błoto z Morza Martwego jest środkiem terapeutycznym i użytecznym w leczeniu chorób reumatycznych, takich jak reumatoidalne zapalenie stawów i choroba zwyrodnieniowa stawów. Jest to także pomocne w przypadku zapalenia ścięgna, zapalenia kaletki, urazów sportowych i po zabiegach ortopedycznych. Relaksuje obolałe mięśnie, dodatkowo wspomagając cały organizm.

Błoto z Morza Martwego to wspaniały kosmetyk naturalny, a jednocześnie preparat zdrowotny. Coraz więcej firm kosmetycznych, takich jak Planeta Organica czy Natura Siberica, stosuje je w swoich produktach pielęgnacyjnych. Warto zatem zainteresować się ich ofertą i bliżej sprawdzić wspaniałe działanie tego daru natury.

1 komentarz

  1. Hej ludzie! morze martwe jest super

Dodaj komentarz

Twój adres email nie będzie publikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.